KELNER / KELNERKA (PRACA SEZONOWA)

Sanok/ sanocki/ podkarpackie

Ogłoszenie dodane: 05.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie
Nr oferty: 311116

OBOWIĄZKI:
Kelner / Kelnerka (praca sezonowa) w restauracji

WYMAGANIA:

Wymagania inne:
- Komunikatywność. Praca w systemie 2-zmianowym w przedziale czasowym: 10:00 - 22:00 lub możliwość indywidualnego ustalenia czasu pracy. Możliwość rekrutacji osób już od 16 roku życia. Zatrudnienie sezonowe - Od zaraz do Września / Października bieżącego roku.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Sanok
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 25

KONTAKT:

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Pracodawca:
kontakt przez OHP

Adres:
Kościuszki 15, 38-500 Sanok, powiat: sanocki, woj: podkarpackie

Dane kontaktowe:
Piotr Kozłowski
tel: 13-46-310-60

Sposób kontaktu:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon