KELNER/KELNERKA

Giebło/ zawierciański/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 09.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Edukacyjna 4, 42-440 Giebło, powiat: zawierciański, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0306

OBOWIĄZKI:
Obsługa gości na sali Bankietowej.Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie ok. 140 godzin miesięcznie. Godziny pracy do ustalenia.

WYMAGANIA:

Wymagania pożądane:
- Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:
- Mile widziane doświadczenie na wskazanym stanowisku, mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Giebło
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Agnieszka Merda Usługi Wielobranżowe

Adres:
Edukacyjna 4, 42-440 Giebło, powiat: zawierciański, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Agnieszka Merda
tel: 695 202 027

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
Na rozmowę z pracodawcą należy umawiać się telefonicznie pod nr 695 202 027

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu