KELNER/KA

Gdańsk/ pomorskie

Ogłoszenie dodane: 23.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

KELNER/KA

Miejsce pracy: Turystyczna 9 A, 80-680 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie
Nr oferty: StPr/24/3788

OBOWIĄZKI:
Obsługa gości hotelowych w restauracji. Dni i godziny pracy do ustalenia z pracodawcą. Praca na terenie Wyspy Sobieszewskiej.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania pożądane:
- Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:
- minimum 3 miesiące doświadczenia w pracy w zawodzie, mile widziany komunikatywny język angielski, książeczka sanitarno-epidemiologiczna. Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z gośćmi, dyspozycyjność, uczciwość, rzetelność, skrupulatność, wysoka kultura osobista.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Gdańsk
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
HOTEL BARTAN BOŻENNA GAST

Adres:
Turystyczna 9 A, 80-680 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Dane kontaktowe:
tel: 602 651 580

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon

Wymagane dokumenty:

Źródło: Gdański Urząd Pracy