KELNER / KA

Tczew/ tczewski/ pomorskie

Ogłoszenie dodane: 09.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

KELNER / KA

Miejsce pracy: Solidarności 19, 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie
Nr oferty: StPr/24/0396

OBOWIĄZKI:
- Praca przy obsłudze Klienta na sali i za barem w restauracji,
- Obsługa okazjonalnych cateringów na terenie Tczewa
- Praca 2-zmianowa z możliwością pracy w niepełnym wymiarze - do uzgodnienia indywidualnie z Pracodawcą
Osoby zainteresowane proszone są o dostarczenie CV na recepcję.
Kontakt: telefon 730-130-127, e-mail: carina@hotel.tczew.pl

WYMAGANIA:

Wymagania pożądane:
- Zawód: Barman
- Zawód: Kelner*
- Wykształcenie: średnie zawodowe, gastronomiczne
- Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
- Uprawnienia: Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (wymagany staż - lata: 1)

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Tczew
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE CARINA ADAM ANDRYJENKO

Adres:
Solidarności 19, 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy

Wymagane dokumenty:

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie