KELNER/KA

Kołobrzeg/ kołobrzeski/ zachodniopomorskie

Ogłoszenie dodane: 18.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

KELNER/KA

Miejsce pracy: Waszyngtona 1, 78-100 Kołobrzeg, powiat: kołobrzeski, woj: zachodniopomorskie
Nr oferty: StPr/24/0458

OBOWIĄZKI:
Obsługa sali konsumenckiej, podawanie posiłków, utrzymanie porządku w miejscu pracy. Praca w Kołobrzegu w godz., 6-18, 7-19 (system równoważny) również w weekendy i święta.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: podstawowe
- Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Kołobrzeg
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
CENTRUM REHABILITACJI I ODNOWY BIOLOGICZNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Adres:
JERZEGO WASZYNGTONA 1, 78-100 Kołobrzeg, powiat: kołobrzeski, woj: zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:
Barbara Bryska
e-mail: kadry@gryf.info.pl
tel: 94 35 49 949

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu