KELNER/BARMAN - PRACA SEZONOWA.

Przemyśl/ podkarpackie

Ogłoszenie dodane: 10.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Przemyśl, powiat: m. Przemyśl, woj: podkarpackie
Nr oferty: 311269

OBOWIĄZKI:
Przygotowanie sali do obsługi kelnerskiej. Udzielanie gościom informacji dotyczących menu. Przyjmowanie i realizowanie zamówień. Sporządzanie napojów. Serwowanie potraw i napojów. Sprzedaż produktów dostępnych w ofercie.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
- Wykształcenie: średnie zawodowe
- Język: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - przeciętny

Wymagania inne:
- Ukończone 18 lat. Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna. Dyspozycyjność. Umiejętność pracy w zespole. Dobra organizacja pracy. Komunikatywność i pozytywne nastawienie.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Przemyśl
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 27,7

KONTAKT:

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Pracodawca:
kontakt przez OHP

Adres:
Okrzei 2, 37-700 Przemyśl, powiat: m. Przemyśl, woj: podkarpackie

Dane kontaktowe:
Joanna Książek

Sposób kontaktu:
Preferowane formy kontaktu: osobiście

Wymagane dokumenty:
CV