KELNER/BARMAN

Siemianowice Śląskie/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 19.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Niepełny etat

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0311

OBOWIĄZKI:
Pomoc na barze, obsługa imprez okolicznościowych, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej i terminala.
Praca w wymiarze 1/2 etatu w godzinach otwarcia lokalu: 11.00-22.00 (godziny do uzgodnienia z pracodawcą), praca w dni wolne tj. sobota, niedziela. Praca na okres próbny, istnieje możliwość w późniejszym czasie na przejście na pełny etat. Praca w Siemianowicach Śląskich pod adresami (do uzgodnienia z pracodawcą): ul. Kapicy 3 oraz ul. Wróblewskiego 65.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Uprawnienia: kurs Obsługa kasy fiskalnej z terminalem kart płatniczych
- Uprawnienia: książeczka sanepidowska

Wymagania pożądane:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 2 121 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Pracodawca:
Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

Adres:
Wyzwolenia 17, 41-103 Siemianowice Śląskie, powiat: m. Siemianowice Śląskie, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Edyta Mariankowska
tel: 327652948

Sposób kontaktu:
za pośrednictwem urzędu

Wymagane dokumenty:
cv+skierowanie

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich