KELNER

Muszyna/ nowosądecki/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 08.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

KELNER

Miejsce pracy: Nowa 4, 33-370 Muszyna, powiat: nowosądecki, woj: małopolskie
Nr oferty: StPr/24/0750

OBOWIĄZKI:
Obsługa konsumentów w Ośrodku Wypoczynkowym "MIMOZA",
praca w Muszynie w godzinach 7:00-19:00 co drugi dzień. Do uzgodnienia rodzaj umowy: Umowa o pracę lub umowa zlecenie. Kontakt tel. 668827816, 600755287

WYMAGANIA:

Wymagania pożądane:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:
- Wymagane chęci do pracy

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Muszyna
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
P..w. Espone E.Herchel B.Janicka

Adres:
Nowa 4, 33-370 Muszyna, powiat: nowosądecki, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:
Elwira Herchel
e-mail: biuro@ow-mimoza.pl
tel: 668827816, 600755287

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego