KEBAB MASTER

Nowe Miasteczko/ nowosolski/ lubuskie

Ogłoszenie dodane: 24.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Rynek 24, 67-124 Nowe Miasteczko, powiat: nowosolski, woj: lubuskie
Nr oferty: StPr/24/0158

OBOWIĄZKI:
Otwarcie/zamknięcie lokalu, przygotowanie kebaba do sprzedaży, przyjęcie towaru, rozliczanie kasy, sprzątanie.
Praca w godz. 11.00-21.00, również w dni wolne.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Pozostali szefowie kuchni i organizatorzy usług gastronomicznych (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
- Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
- Uprawnienia: Obsługa kasy fiskalnej i terminala

Wymagania pożądane:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Nowe Miasteczko
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 2 216 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Kamil Konieczny - BARBER & VAPESHOP

Adres:
Al. Wolności 10, 67-200 Głogów, powiat: głogowski, woj: dolnośląskie

Dane kontaktowe:
Wiktoria Kędziora
tel: 574797185

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
CV + skierowanie dla osób zarejestrowanych

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli