Kasjer - sprzedawca z orzeczeniem o niepełnosprawności - Strzyżów

Strzyżów/ strzyżowski/ podkarpackie

Ogłoszenie dodane: 23.01.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Orzeczenie o niepełnosprawności

W związku z rozwojem naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy osoby na stanowisko:

Kasjer - Sprzedawca w sklepie spożywczym

Miejsce pracy: Strzyżów

Wymiar czasu pracy: cały etat

Praca zmianowa

Wymagania:

Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
Mile widziane doświadczenie
Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć jej wyrobienia
Dobra organizacja pracy.
Sumienność, rzetelność.

Warunki pracy:

Umowę o pracę
Stabilne zatrudnienie
Szkolenia wstępne
Miłą atmosferę współpracy

Obowiązki:

Bieżąca obsługa klienta.
Obsługa stanowiska kasowego.
Wykonywanie bieżących prac porządkowo czystościowych w obrębie kas.
Realizowanie zadań zgodnie z poleceniami przełożonych.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny : 666 526 928 lub e-mail: rekrutacja@ipracujzdalnie.pl

Sylwia

Sylwia

Sylwia