Kasjer - Sprzedawca z orzeczeniem o niepełnosprawności Sośnicowice

Sośnicowice/ gliwicki/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 22.11.2023

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Orzeczenie o niepełnosprawności

W związku z rozwojem naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy osoby na stanowisko:

Kasjer - Sprzedawca w sklepie spożywczym

Miejsce pracy: SOŚNICOWICE
Wymiar czasu pracy: cały etat
Praca zmianowa

Zakres obowiązków:
• Dbałość o powierzony dział sklepu – prawidłową ekspozycję, zatowarowanie, czystość i estetykę stoiska
• Profesjonalna obsługa Klienta
• Obsługa kasy fiskalnej
• Przyjęcie towaru, obsługa paczek kurierskich
• Minimalizacja poziomu strat w sklepie
• Rozliczanie kasy

Wymagania:
• Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy
• Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub chęć do ich wyrobienia
• Umiejętność pracy w zespole
• Zaangażowanie i chęci do pracy

Oferujemy:
• Umowę o pracę na cały etat
• Zmianowy czas pracy
• Prywatna opieka medyczna
• Szkolenia i możliwość rozwoju
• Dofinansowanie do kart sportowych
• Paczki świąteczne

Osoby zaineresowane prosimy o kontakt telefoniczny : 795 156 380/666 526 920 lub e-mail: a.laskowska@ipracujzdalnie.pl

Anna

Anna

Anna