Kasjer - Sprzedawca z orzeczeniem o niepełnosprawności

Legionowo/ legionowski/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 28.02.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Orzeczenie o niepełnosprawności

W związku z rozwojem naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy osoby na stanowisko:

Kasjer - Sprzedawca w sklepie spożywczym

Miejsce pracy: Legionowo

Wymiar czasu pracy: cały etat

Praca zmianowa

Zakres obowiązków:

Dbałość o powierzony dział sklepu – prawidłową ekspozycję, zatowarowanie, czystość i estetykę stoiska

Profesjonalna obsługa Klienta

Obsługa kasy fiskalnej

Przyjęcie towaru, obsługa paczek kurierskich

Minimalizacja poziomu strat w sklepie

Rozliczanie kasy

Wymagania:

Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy

Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub chęć do ich wyrobienia

Umiejętność pracy w zespole

Zaangażowanie i chęci do pracy

Oferujemy:

Umowę o pracę na cały etat

Zmianowy czas pracy

Prywatna opieka medyczna

Szkolenia i możliwość rozwoju

Dofinansowanie do kart sportowych

Paczki świąteczne

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny : 666 526 928 lub e-mail: praca@ipracujzdalnie.pl

Sylwia

Sylwia

Sylwia