KASJER-SPRZEDAWCA

Cmolas/ kolbuszowski/ podkarpackie

Ogłoszenie dodane: 13.05.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 36-105 Cmolas 230D, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie
Nr oferty: StPr/24/0327

OBOWIĄZKI:
Obsługa kasy fiskalnej, dbałość o ekspozycję towaru, obsługa klientów.
Praca w godzinach I zmiana od 05:00-13:00 II zmiana od 13:00-21:00. Po okresie próbnym umowa na czas określony, następnie na czas nieokreślony.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:
- Chęci do pracy, zaangażowanie, pożądana książeczka do celów sanitarno epidemiologicznych lub chęć jej wyrobienia

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Cmolas
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 320 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
FIRMA ROGALA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
GRUNWALDZKA 59, 38-350 Bobowa, powiat: gorlicki, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:
Dorota Czachor
e-mail: DCCMOLAS@FIRMAROGALA.PL
tel: 606595421

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
Osoby bezrobotne zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Kolbuszowej, które spełniają wymagania pracodawcy zawarte w ofercie pracy, proszone są o zgłoszenie się do swojego doradcy klienta, który wyda skierowanie do pracy. Pozostałe osoby proszone są o bezpośredni kontakt z kierownikiem sklepu - numer telefonu 606595421, CV na adres: DCCMOLAS@FIRMAROGALA.PL

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej