KASJER HANDLOWY - SPRZEDAWCA

Kraków/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 09.05.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Bobrzyńskiego 37, 30-348 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie
Nr oferty: StPr/2024-05-09/1087

OBOWIĄZKI:
praca na stanowisku kasowym/wykładanie towaru

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: podstawowe
- Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:
- wykształcenie dowolne, doświadczenie mile widziane,
system wynagradzania godzinowy, praca na dwie zmiany w godzinach
06.00-14.00, 13.30-21.30

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Kraków
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
ABBACO MARKET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
JÓZEFA SAREGO 3/11, 31-047 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:
Justyna Garbień
tel: 882563729

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Godziny : 882563729

Wymagane dokumenty:
telefon,skierowanie do pracy

Źródło: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego