KANDYDAT NA MASZYNISTĘ

Kotlarnia/ kędzierzyńsko-kozielski/ opolskie

Ogłoszenie dodane: 28.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: DĘBOWA 3, 47-246 Kotlarnia, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie
Nr oferty: StPr/24/0391

OBOWIĄZKI:
Praca na warsztacie przy naprawach taboru kolejowego, szkolenia teoretyczne i egzamin na licencję maszynisty, jazda na lokomotywie w charakterze pracownika szkolonego, szkolenie teoretyczne, praktyczne oraz egzamin na świadectwo maszynisty.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
- Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:
- odpowiedzialność, komunikatywność, samodzielność, bardzo dobry stan zdrowia - wzrok i słuch pierwszej kategorii
Praca pon.-pt. 6:30-14:30

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Kotlarnia
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
KOPALNIA PIASKU "KOTLARNIA" SPÓŁKA AKCYJNA

Adres:
DĘBOWA 3, 47-246 Kotlarnia, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Dane kontaktowe:
Lucyna Walaszczyk
e-mail: lucyna.walaszczyk@kotlarnia.com.pl
tel: 77 48 48 801

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
Kontakt telefoniczny w celu umówienia się na spotkanie

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu