INŻYNIER BUDOWY / KOORDYNATOR

Kraków/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 26.03.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: 31-408 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie
Nr oferty: StPr/24/1277

OBOWIĄZKI:
Kontrola, organizacja oraz koordynacja robót z zakresu instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych.
Praca na terenie Krakowa.
Do uzgodnienia z pracodawcą umowa zlecenie lub umowa o pracę lub kontrakt B2B; na początek na 3 miesiące.
Praca w godz. 7:00-15:00.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Inżynier budownictwa - urządzenia, instalacje i sieci energetyczne (wymagany staż - lata: 2)
- Wykształcenie: średnie branżowe, techniczne, kierunek: elektryczne
- Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
- Uprawnienia: uprawnienia SEP

Wymagania inne:
- Wykształcenie średnie kierunek branżowy - technik elektryk, min. 2 lata doświadczenia zawodowego, dobra organizacja pracy, umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Kraków
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 7 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
BP ELECTRIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Żytnia 7/16, 31-408 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:
Kontakt z Pracodawcą
tel: 12 412 72 80

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon

Wymagane dokumenty:

Źródło: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie