INŻYNIER

Poznań/ wielkopolskie

Ogłoszenie dodane: 12.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

INŻYNIER

Miejsce pracy: Węgorka 20, 60-318 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie
Nr oferty: StPr/24/1199

OBOWIĄZKI:
Praca w zakładzie Wirusologii i Bakteriologii, wramach 8-godzinnego dnia pracy. Obowiązki obejmować będą: monitorowanie upraw, diagnostykę patogenów roślinnych - badania laboratoryjne, analizy zróżnicowania genetycznego populacji patogenów i danych z sekwencjonowania wysokoprzepustowego- analizy bioinformatyczne, opracowywanie uzyskanych wyników.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
- Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
- Uprawnienia: OBSŁUGA PAKIETU BIUROWEGO MS OFFICE

Wymagania inne:
- Wykształcenie wyższe magisterskie: biologiczne, biotechnologiczne. Znajomość technik biologii molekularnej. Znajomośc tematyki prznajmniej jednej z dziedzin: ochrona roślin, wirusologia, bakteriologia, biologia molekularna. Mile widziana: znajomośc programó bioinformatycznych do analiz sekwencji, prawo jazdy kat.B.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Poznań
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
INSTYTUT OCHRONY ROŚLIN - Państwowy Instytut Badawczy

Adres:
Węgorka 20, 60-318 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Dane kontaktowe:
e-mail: b.hasiow@iorpib.poznan.pl
tel: 61-8649-142

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: tel. umówienie spotkania

Wymagane dokumenty:
list motywacyjny, CV zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji.
Wzór zgody oraz informacja o przetwarzaniu danych osobowych dostępne w siedzibie oraz na stronie internetowej pod adresem:

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu