INSTRUKTOR DS. OGRODNICZYCH

Łódź/ łódzkie

Ogłoszenie dodane: 03.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Warecka 3, 91-202 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie
Nr oferty: StPr/24/1447

OBOWIĄZKI:
- Współpraca z rodzinnymi ogrodami działkowymi w zakresie szkoleń, instruktażu, zagospodarowania i modernizacji ROD.
- Udzielanie porad ogrodniczych ( telefonicznych i pisemnych).Wdrażanie przyjętych zasad zagospodarowania ogrodów i działek
- Inicjowanie modernizacji starych ogrodów działkowych
- Prowadzenie przeglądów zagospodarowania ogrodów i działek
- Organizowanie działalności oświatowej w Okręgu Łódzkim PZD.
- Współpraca z placówkami naukowymi w zakresie ogrodnictwa działkowego, ekologii i ochrony środowiska oraz wdrażanie osiągnięć naukowych w tym zakresie na terenie ogrodów działkowych.
- Prowadzenie działalności konkursowej Okręgowego Zarządu Łódzkiego PZD.
- Ukierunkowywanie pracy Społecznej Służby Instruktorskiej w zakresie realizacji zadań ogrodniczych
- Wyjazdy lustracyjne

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
- Uprawnienia: obsługa komputera - Ms Office
- Uprawnienia: Łatwość nawiązywania kontaktów

Wymagania inne:
- - Wykształcenie wyższe w zakresie ogrodnictwa lub kształtowania terenów zielonych
- Umiejętność obsługi komputera oraz programów biurowych
- Umiejętność wypowiadania się w formie pisemnej i przed audytorium
- Duża samodzielność, komunikatywność, inicjatywa w działaniu
- Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu
- Dyspozycyjność( praca związana z wyjazdami służbowymi)
- Prawo jazdy Kat. B

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Łódź
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wynagrodzenie brutto: od 4 600 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
POLSKI ZWIĄZEK DZIAŁKOWCÓW STOWARZYSZENIE OGRODOWE W WARSZAWIE OKRĘG ŁÓDZKI W ŁODZI

Adres:
Warecka 3, 91-202 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Dane kontaktowe:
Izabela Ożegalska
e-mail: lodz@pzd.pl
tel: 426529430

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi