Instalator systemów teletechnicznych

Wrocław, Śródmieście

Ogłoszenie dodane: 22.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Kat. B

Firma świadcząca usługi z zakresu systemów bezpieczeństwa, automatyki przemysłowej i symulatorów zatrudni pracownika na stanowisko:

Instalator systemów teletechnicznych SSWiN, CCTV, KD, SAP

Wynagrodzenie: 6000-7500 tys./miesiąc + premie

Miejsce pracy: Wrocław, delegacje cała Polska

Zadania:
• Wykonywanie prac instalacyjnych w zakresie związanych z montażem systemów teletechnicznych (alarmowych, kontroli dostępu, telewizji dozorowej, sygnalizacji pożaru, nagłośnienia, domofonowych),
• Instalacja kabli i tras kablowych,
• Montaż urządzeń elektronicznych,
• Uruchomienia systemów,
• Wykonywanie prób, testów i pomiarów.

Wymagania:
• Wykształcenie zasadnicze lub średnie elektryczne, elektroniczne, telekomunikacyjne lub pokrewne, ewentualnie zamiennie doświadczenie zawodowe w montażu i uruchamianiu systemów,
• Gotowość do wyjazdów delegacyjnych na ternie Polski w tygodniu - na weekendy zawsze powrót,
• Zaangażowanie,
• Prawo jazdy kat. B,
• Chęć podnoszenia kwalifikacji.

Gwarantujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracy,
• Kursy, szkolenia, program socjalny,
• Multisport,
• Prywatna opieka medyczna,
• Ubezpieczenie zdrowotne.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści "INSTALATOR" - oddzwonię!

Magdalena

Magdalena

Magdalena