HYDRAULIK - POMOCNIK HYDRAULIKA

Opole/ opolskie

Ogłoszenie dodane: 23.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Budowlanych 54, 45-121 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie
Nr oferty: StPr/24/0842

OBOWIĄZKI:
praca na stanowisku hydraulika-montaż instalacji, pomopy ciepła, piece, kotłownie (od podstaw)

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:
- doświadczenie na podobnym stanowsku 6 m-cy, zdolności manualne

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Opole
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE BOJAN S.C.

Adres:
Oświęcimska 84f/7, 45-643 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Dane kontaktowe:
Wojciech Borowski
e-mail: bojanbiuro@interia.pl
tel: 889 247 272

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: osobiście po uprzednim kontakcie telefonicznym

Wymagane dokumenty:
brak wymagań

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu