HYDRAULIK

Piła/ pilski/ wielkopolskie

Ogłoszenie dodane: 07.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

HYDRAULIK

Miejsce pracy: Wybickiego 17, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
Nr oferty: StPr/24/0381

OBOWIĄZKI:
Wykonywanie instalacji hydraulicznych w budynkach istniejących oraz nowych obiektach. Praca głównie na terenie Piły i okolic.
Pierwsza umowa - o pracę na okres próbny 3 m-ce, zatrudnienie od zaraz, jedna zmiana od pn. do pt., w godz. 08:00 - 16:00.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: podstawowe

Wymagania pożądane:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, budowlane
- Wykształcenie: zasadnicze branżowe, budowlane
- Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:
- Doświadczenie zawodowe na stanowisku hydraulika, montera instalacji sanitarnych lub pokrewnym, wymagane uprawnienia spawacza gazowego, mile widziane wykształcenie zasadnicze zawodowe budowlane, mile widziane prawo jazdy kat. B

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Piła
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
WOD-MAN USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE S.C. MIROSŁAW PŁOTKA, CZESŁAW PREŚ

Adres:
Wybickiego 17, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie

Dane kontaktowe:
Mirosław Płotka Czesław Preś
tel: 501 480 547, 501 174 548

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: kontakt telefoniczny celem umówienia spotkania

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Pile