HANDLOWIEC / SPRZEDAWCA INTERNETOWY

Racibórz/ raciborski/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 27.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Bartka Lasoty 13, 47-400 Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0666

OBOWIĄZKI:
OFERUJEMY:
stabilne zatrudnienie na pełny etat z umową o pracę, stałą pensję, dodatkowe premie uzależnione od wyników, pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. szkolenia produktowe i sprzedażowe, możliwość rozwoju zawodowego

WYMAGANIA:
aktywne pozyskiwanie nowych klientów, budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami, doradztwo techniczne oraz wsparcie klientów w wyborze najlepszych rozwiązań, przygotowywanie i prezentacja oferty handlowej firmy, realizacja zamówień, realizacja planów sprzedażowych, stałe podnoszenie swoich kwalifikacji i kultury pracy

OCZEKIWANIA:
łatwość w przyswajaniu wiedzy technicznej, znajomość technik sprzedaży, komunikatywność i umiejętność budowania relacji, własna inicjatywa, samodzielność, dobra organizacja pracy

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie zawodowe

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Racibórz
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
ATLANTIS POWER TRANSMISSION Sp. z o.o.

Adres:
Bartka Lasoty 13, 47-400 Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Patrycja Kura
e-mail: sprzedaz1@atlantis-pt.com
tel: 533 319 119

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu