GRAFIK KOMPUTEROWY - zdalnie

Rzeszów/ podkarpackie

Ogłoszenie dodane: 24.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Orzeczenie o niepełnosprawności

W związku z rozwojem naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy osoby na stanowisko:

GRAFIK KOMPUTEROWY

PRACA ZDALNA

Obowiązki:

· tworzenie materiałów graficznych oraz prostych animacji (np. GIF)

· kreacja graficzna prostych landing pages oraz bannerów reklamowych do kampanii online

· tworzenie key visual

· projektowanie materiałów reklamowych (ulotek, broszur, kalendarzy) – eksport w wersji do druku

Wymagania:

· aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

· wiedza z zakresu grafiki komputerowej

· znajomość programów graficznych (Adobe Photoshop, InDesigne, Illustrator lub Corel)
· dołączenie portfolio

· bardzo dobra organizacja pracy własnej

· kreatywność i wiedza z zakresu technik artystycznych oraz marketingu

· umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

· umowę o pracę

· pracę zdalną (pon. - pt. godz. 8:00 - 15:00)

· atrakcyjne wynagrodzenie

· nowoczesny sprzęt

· pracę w miłym i zgranym zespole

· wyjazdy integracyjne

Zainteresowanych prosimy o kontakt: 666 526 928 lub przesłać CV na adres: rekrutacja@ipracujzdalnie.pl

Jesteśmy portalem pracy oraz agencją pracy wpisaną do KRAZ pod numerem 25396

Ipracujzdalnie.pl sp. z o.o.