GŁÓWNY KSIĘGOWY

Kutno/ kutnowski/ łódzkie

Ogłoszenie dodane: 19.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 29 Listopada 27, 99-301 Kutno, powiat: kutnowski, woj: łódzkie
Nr oferty: StPr/24/0364

OBOWIĄZKI:
Bieżące i prawidłowe prowadzenie pełnej księgowości,opracowywanie zbiorczych sprawozdań finansowych,współpraca z Zarządem.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:
- Kandydaci z wyższym wykształceniem wymagany staż pracy min.3 lata na stanowisku księgowej, z wyksztalceniem średnim min.5 lat na stanowisku głównego księgowego,znajomość Stowarzyszeń,zagadnień księgowości,przepisów ZUS i podatków

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Kutno
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 5 660 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W KUTNIE

Adres:
29 Listopada 27, 99-301 Kutno, powiat: kutnowski, woj: łódzkie

Dane kontaktowe:
Ewa Pogorzelska
e-mail: orew.niezabudka@poczta.onet.pl
tel: 024-253-34-27

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV-wysyłać na wskazany adres email pracodawcy lub kontakt osobisty poprzedzony telefonicznym.(J.K.)

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie