FRYZJER DAMSKO MĘSKI

Piła/ pilski/ wielkopolskie

Ogłoszenie dodane: 04.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Orzeszkowej 14c, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
Nr oferty: StPr/24/0238

OBOWIĄZKI:
Farbowanie, strzyżenie, balejage, modelowanie, podpięcia, itd.

Praca w godz. pn.-pt. 10.00-18.00, sob. 08.00-14.00
Okres próbny 3 m-ce, zatrudnienie od zaraz.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: fryzjerstwo

Wymagania inne:
- Wykształcenie zasadnicze zawodowe - fryzjerstwo, umiejętność farbowania, strzyżenia, ombre, balejage, doświadczenie zawodowe 3 lata.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Piła
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
ELŻBIETA STEINKE ZAKŁAD FRYZJERSKI ELŻBIETA STEINKE

Adres:
Orzeszkowej 14c, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie

Dane kontaktowe:
Elżbieta Steinke
tel: 600650225

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
cv

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Pile