FRYZJER

Wrocław/ dolnośląskie

Ogłoszenie dodane: 10.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

FRYZJER

Miejsce pracy: Staszica 14, 50-221 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie
Nr oferty: StPr/24/1484

OBOWIĄZKI:
Fryzjerstwo damsko-męskie.
Salon czynny w godz.: 9:00-19:00 (praca na dwie zmiany - godziny do ustalenia).
Umowa o pracę na okres próbny, docelowo na czas nieokreślony.
Oferta dostępna w sali H.
Kontakt z pracodawcą - tel.: 504 589 649.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Fryzjer*
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: Fryzjerstwo

Wymagania inne:
- wykształcenie zasadnicze zawodowe fryzjerskie,
staż pracy: mile widziane doświadczenie w zawodzie

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Wrocław
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
FRYZJERSTWO I POZOSTAŁE ZABIEGI KOSMETYCZNE Małgorzata Jarzembska

Adres:
Staszica 14, 50-221 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Dane kontaktowe:
Małgorzata Jarzembska
tel: 504 589 649

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon

Wymagane dokumenty:

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu