FRYZJER

Elbląg/ warmińsko-mazurskie

Ogłoszenie dodane: 09.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

FRYZJER

Miejsce pracy: Grunwaldzka 2, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie
Nr oferty: StPr/24/0722

OBOWIĄZKI:
Zgodnie ze stanowiskiem
II zmiany: 7.30-15.30/ 10.00-18.00 pn.-sob.
Praca w salonie The God Barber

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Fryzjer*
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
- Uprawnienia: umiejętności fryzjerskie

Wymagania inne:
- Wykształcenie bez znaczenia mile wdziane kierunkowe, wymagane doświadczenie w zawodzie.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Elbląg
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Usługi Ksero-Lamirel Salon Fryzjerski GODBARBER Arkadiusz Kluczyński

Adres:
Grunwaldzka 2, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Dane kontaktowe:
Arkadiusz Kluczyński
tel: 605429529

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
CV
kontakt telefoniczny bezpośrednio do pracodawcy pod nr. tel: 605429529

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu