FRYZJER

Tarnobrzeg/ podkarpackie

Ogłoszenie dodane: 04.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

FRYZJER

Miejsce pracy: Kopernika 2A, 39-400 Tarnobrzeg, powiat: m. Tarnobrzeg, woj: podkarpackie
Nr oferty: StPr/24/0433

OBOWIĄZKI:
Samodzielna obsługa klienta - usługi fryzjerskie
praca w godz. 9-17
Praca w Tarnobrzegu lub Sandomierzu

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Fryzjer* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania pożądane:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne, kierunek: Fryzjer
- Wykształcenie: średnie zawodowe, inne, kierunek: Fryzjerstwo

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Tarnobrzeg
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Gabinet Fryzjersko - Kosmetyczny Zofia Siemieniuch

Adres:
Por. Tadeusza Króla 1, 27-600 Sandomierz, powiat: sandomierski, woj: świętokrzyskie

Dane kontaktowe:
Zofia Siemieniuch
e-mail: zsiemieniuch@wp.pl
tel: 669 310 300

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
cv, skierownie

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu