FIZJOTERAPEUTA DOMOWY

Jarocin/ jarociński/ wielkopolskie

Ogłoszenie dodane: 22.05.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: 63-200 Jarocin, powiat: jarociński, woj: wielkopolskie
Nr oferty: StPr/24/0347

OBOWIĄZKI:
Praca w ramach rehabilitacji domowej, indywidualna praca z pacjentem, prowadzenie dokumentacji medycznej

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania pożądane:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:
- prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Jarocin
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 9 800 do 11 900 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
PROFILAKTYKA I REHABILITACJA "AKANT" NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Przy Dworcu 4A, 63-800 Gostyń, powiat: gostyński, woj: wielkopolskie

Dane kontaktowe:
e-mail: j.mikolajczyk@akant.biz
tel: 607 169 478

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie