FIZJOTERAPEUTA

Muszyna/ nowosądecki/ małopolskie

Ogłoszenie dodane: 08.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Nowa 4, 33-370 Muszyna, powiat: nowosądecki, woj: małopolskie
Nr oferty: StPr/24/0751

OBOWIĄZKI:
Wykonywanie zabiegów fizykoterapii zgodnych z zakresem zadań fizjoterapeuty. Wymagane prawo do wykonywania zawodu. Praca w godzinach 7.30-18.00 od pn do pt. Kontakt tel. 668827816, 600755287

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Fizjoterapeuta
- Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, kierunek: fizjoterapeuta

Wymagania pożądane:
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: Fizjoterapia

Wymagania inne:
- wymagane prawo do wykonywania zawodu fizjoterapeuty, doświadczenie mile widziane.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Muszyna
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 6 080 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
P..w. Espone E.Herchel B.Janicka

Adres:
Nowa 4, 33-370 Muszyna, powiat: nowosądecki, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:
Elwira Herchel
e-mail: biuro@ow-mimoza.pl
tel: 668827816, 600755287

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: dni robocze

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego