FIZJOTERAPEUTA

Swarzędz/ poznański/ wielkopolskie

Ogłoszenie dodane: 03.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: OS.KOŚCIUSZKOWCÓW 13, 62-020 Swarzędz, powiat: poznański, woj: wielkopolskie
Nr oferty: StPr/24/1047

OBOWIĄZKI:
Praca jako fizjoterapeuta z dziećmi i osobami z niepełnosprawnością.
80 zł za godzinę pracy (brutto).
Umowa zlecenie: 20-30 h/miesiąc
Praca w godz pomiędzy 12-20 oraz w soboty w godzinach porannych.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: pomaturalne/policealne

Wymagania inne:
- Wykształcenie min. pomaturalne/policealne na kierunku fizjoterapia.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Swarzędz
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 80 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ DZIECI SPECJALNEJ TROSKI IM. LESZKA GRAJKA W SWARZĘDZU

Adres:
OS.KOŚCIUSZKOWCÓW 13, 62-020 Swarzędz, powiat: poznański, woj: wielkopolskie

Dane kontaktowe:
Barbara Kucharska
e-mail: spdst@wp.pl
tel: 604454675

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: tel. umówienie spotkania, kontakt mailowy

Wymagane dokumenty:

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu