FIZJOTERAPEUTA

Ustronie Morskie/ kołobrzeski/ zachodniopomorskie

Ogłoszenie dodane: 08.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

Miejsce pracy: Okrzei 1, 78-111 Ustronie Morskie, powiat: kołobrzeski, woj: zachodniopomorskie
Nr oferty: StPr/24/0396

OBOWIĄZKI:
Wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych. Praca w godzinach 7-15.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie branżowe, medyczne, kierunek: Fizjoterapia
- Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:
- Mile widziane doświadczenie.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Ustronie Morskie
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 35 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Polski Związek Niewidomych Ośrodek Leczniczo - Rehabilitacyjny "Klimczok"

Adres:
Okrzei 1, 78-111 Ustronie Morskie, powiat: kołobrzeski, woj: zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:
Edyta Kirkowska-Mrowiec
e-mail: osrodek@klimczok.eu
tel: 518425300

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: kontakt w dni powszednie, Godziny : 8-14

Wymagane dokumenty:
cv

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu