Elektryk (wysokie napięcia), Dania

Kraków, Podgórze

Ogłoszenie dodane: 08.01.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak

Elektrycy wysokich napiec

Eterni zatrudnia ponad 2000 pracowników w 3 firmach (Eterni Norge AS, Pedagogisk VikarSen-tral AS i Elektro Personell AS). Większość naszych pracowników pracuje w branży budowlano-przemysłowej, produkcyjnej, szkolnej i przedszkolnej.

Miejsce pracy:

Denmark – Bramming, Idomlund and Tarm.

Zadania:

Praca jako elektryk – instalacje, budowlane.

- montaż okablowania i przewodów na podstawie rysunku technicznego

- przeciąganie z elementów wysokiego napięcia do rozdzielnic/paneli

- montaż szaf wysokiego napięcia

- przygotowanie i podłączenie urzadzen wysokiego napiecia

Kwalifikacje:

Wykształcenie kierunkowe

Minimum 3-letnie doświadczenie w zawodzie elektryka

Aktualne uprawnienia na wysokie napięcia (mile widziany)

Własny samochód na wyjazd

Znajomość angielskiego

Cechy charakteru:

Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji

Umiejętność współpracy

Oferujemy:

Stawka 210 DKK

Zakwaterowanie w odpowiednich warunkach

Przejrzyste warunki pracy i odpowiednią obsługę ze strony biura

Możliwość pracy w nadgodzinach

Dziękujemy i zapraszamy!

Porozmawiajmy o ofertach pracy, jakie Eterni może Ci zaoferować w Norwegii i Danii. Cze-kamy na kontakt od Ciebie: ir@eterni.no

· Miejsce pracy:Dania

Anna

Anna

Anna