ELEKTRYK

Ząbrowo/ malborski/ pomorskie

Ogłoszenie dodane: 12.05.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

ELEKTRYK

Miejsce pracy: 82-220 Ząbrowo, powiat: malborski, woj: pomorskie
Nr oferty: StPr/24/0295

OBOWIĄZKI:
Diagnozowanie i usuwanie usterek elektrycznych maszyn, urządzeń i sieci, praca na wysokości powyżej 3 m, zabezpieczenie przewodów elektryczncyh, wymiana starej i wykonanie nowej isnstalacji elektrycznej

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze branżowe
- Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania pożądane:
- Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:
- uprawnienia SEP do 1 KV, gotowość do pełnienia dyżuru domowego poza godzinami pracy, w tym w dniach ustawowo wolnych od pracy, niedziele i święta

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Ząbrowo
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 4 700 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
CENTRALNY WODOCIĄG ŻUŁAWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W NOWYM DWORZE GDAŃSKIM

Adres:
Warszawska 28/A, 82-100 Nowy Dwór Gdański, powiat: nowodworski, woj: pomorskie

Dane kontaktowe:
tel: 55 2460270

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Wymagane dokumenty:
skierowanie, cv

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Malborku