ELEKTRYK

Częstochowa/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 03.01.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

ELEKTRYK

Miejsce pracy: 42-202 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0006

OBOWIĄZKI:
Wykonywanie instalacji elektrycznych, automatyki w budownictwie jednorodzinnym i przemysłowym.
Praca na terenie całej Polski (wyjazdy pięciodnodniowe od pn do pt w godz. 07.00-19.00) oraz Europy (wyjazdy czterotygodniowe - tydzień wolny), pracodawca zapewnia i opłaca zakwaterowanie, transport i wyżywienie.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania pożądane:
- Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
- Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:
- mie widziane uprawnienia SEP (nawet po utracie ważności) oraz prawo jazdy kat B, osoby bez nałogów, bardzo wysoka sprawność fizyczna; gotowość do pracy w delegacji; możliwość rozwoju zawodowego typu: szkolenia, dokształcanie zawodowe, zdobycie wszelkich możliwych uprawnień - po stronie pracodawcy

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Częstochowa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 34,76 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
SERVIS SYSTEM Tomasz Sekret

Adres:
Aleja Najświętszej Maryi Panny 31 lok.20, 42-202 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
e-mail: biuro@servissystem.pl
tel: 530 658 197

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: Najpierw kontakt tel. w celu umówienia spotkania na terenie Cz-wy, Godziny : 09.00-17.00

Wymagane dokumenty:
CV ze zdjęciem
Najpierw kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania;
W przypadku osób zarejestrowanych jako osoby bezrobotne w PUP Częstochowa wymagane jest skierowanie do pracy do pobrania u swojego doradcy klienta

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie