ELEKTRYK

Dąbrowa Górnicza/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 08.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

ELEKTRYK

Miejsce pracy: 41-300 Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0220

OBOWIĄZKI:
wykonywanie prostych instalacji elektrycznych. Okres próbny 3 m-ce, praca w godzinach 7.00-15.00 ok. 168 h/m-c.Praca na terenie województwa śląskiego

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Elektryk* (wymagany staż - lata: 2)
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
- Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

Wymagania inne:
- uprawnienia SEP do 1 kV

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
KOMPLEKS REMONT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres:
Emilii Zawidzkiej 10A, 41-300 Dąbrowa Górnicza, powiat: m. Dąbrowa Górnicza, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Leszek Leszczyński
tel: 608373519

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - Kontakt osobisty po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Wymagane dokumenty:
- cv,
- dla osób zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie w Dąbrowie Górniczej skierowania do pracy wydawane są u doradców klienta

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej