Elektromonter trakcji tramwajowej - stabilne zatrudnienie

Warszawa, Bemowo

Ogłoszenie dodane: 04.01.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Nie

Jedna z największych firm budowlanych działająca w sektorze infrastrukturalno-usługowym, prężnie działająca na rynku polskim i zagranicznym poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Elektromonter sieci trakcyjnej tramwajowej

Miejsce pracy: Warszawa- Wilanów – delegacje cała Polska

Zadania:
• Praca przy budowie i modernizacji sieci tramwajowej,
• Montaż słupów trakcyjnych i osprzętu sieci trakcyjnej,
• Regulacja sieci trakcyjnej.

Wymagania:
• Minimum 2 letnie doświadczenia w pracy na stanowisku montera/elektromontera/energetyka w zakresie budów tramwajowych,
• Doświadczenie w pracy z budową i modernizacją oświetlenia kolejowego obiektów infrastrukturalnych,
• Doświadczenie w budowie linii elektroenergetycznych kablowych i napowietrznych,
• Brak przeciwwskazań do pracy powyżej 3m,
• Preferowanie wykształcenie o profilu elektrycznym lub pokrewnym,
• Gotowości do pracy w delegacji.

Mile widziane uprawnienia SEP.

Gwarantujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Konkurencyjne wynagrodzenie- chętnie poznamy Twoje oczekiwania finansowe,
• Prywatna opieka medyczna w placówkach Medicover,
• Posiłek regeneracyjny,
• Kartka MultiSport plus,
• Ubezpieczenie na życie,
• Szkolenia, kursy,
• Odzież i narzędzia do pracy,
• W przypadku wyjazdów zakwaterowanie i transport na budowę.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny pod nr telefonu 536 548 851 bądź przesłanie CV drogą elektroniczną. Gdybym nie odbierała telefonu proszę o SMS z treścią „TRAKCJA” – oddzwonię w pierwszej wolnej chwili.

Magdalena

Magdalena

Magdalena