ELEKTROMONTER

Ruda Śląska/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 06.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Piotra Niedurnego 56, 41-709 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0244

OBOWIĄZKI:
Bieżące utrzymanie infrastruktury kolejowej,
Udział w remontach torowisk,
Udział w pracach związanych z utrzymaniem taboru kolejowego

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania dodatkowe:
- Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Wymagania pożądane:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagania inne:
- Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe kierunkowe w zakresie elektroenergetyki lub elektrotechniki,
Uprawnienia kwalifikacyjne G1-E,
Umiejętność analizy i interpretacji schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej,
Umiejętność obsługi elektronarzędzi i przyrządów pomiarowych,
Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, sumienność,
Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji, samodzielność w działaniu,
Umiejętność organizacji własnej pracy,
Umiejętność obsługi komputera

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Ruda Śląska
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 5 090 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
"HUTA POKÓJ" SPÓŁKA AKCYJNA

Adres:
Piotra Niedurnego 56, 41-709 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Karolina Lubińska
e-mail: karolina.lubinska@hutapokoj.eu
tel: 32 772 45 35

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: e-mail

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej