Elektromechanik / Serwisant / Technik UR

Warszawa, Mokotów

Ogłoszenie dodane: 17.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat
Specjalne wymagania:
Brak
Wymagane prawo jazdy:
Kat. B

Chciałbyś pracować w stabilnej organizacji? Zależy Ci na podnoszeniu kwalifikacji? Koniecznie prześlij swoje zgłoszenie!

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Techników Utrzymania Ruchu / Elektromechaników. Nie zwlekaj, aplikuj!

Oferujemy
bezpośrednie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
ATRAKCYJNE wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kwalifikacji
bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, zniżki na firmowe produkty i usługi, posiłki pracownicze, karta lunchowa)
darmowy transport pracowniczy, m.in. na trasach z: Warszawy, Płońska, Józefosławia
możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji - szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
Zadania
usuwanie awarii i usterek maszyn
prewencyjne przeglądy maszyn i urządzeń
współpraca z serwisami zewnętrznymi
Oczekujemy
wiedza z obszaru pneumatyki, mechaniki, automatyki lub elektroniki
doświadczenie na takim, lub podobnym stanowisku
umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
posiadanie uprawnień SEP
prawo jazdy kat b

Lokalizacja: okolice Piaseczna (dojazd)

Jesteś zainteresowany/a? Aplikuj poprzez formularz, wyślij wiadomość "technik" na 570 318 000, lub skontaktuj się telefonicznie - chętnie opowiemy Ci o szczegółach oferty.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

Katarzyna

Katarzyna

Katarzyna