ELEKTROMECHANIK R110/0772-359/24

Włocławek/ kujawsko-pomorskie

Ogłoszenie dodane: 28.03.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie
Nr oferty: StPr/24/0771

OBOWIĄZKI:
Wykonywanie czynności związanych z pracami elektrycznymi i mechanicznymi.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Elektromechanik*
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
- Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
- Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania pożądane:
- Uprawnienia: Kierowca - operator wózków widłowych

Wymagania inne:
- wykształcenie zasadnicze zawodowe, mile widziane: elektryka, elektromechanika; aktualne orzeczenie do celów sanitarno- epidemiologicznych; uprawnienia SEP do 1kV; mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych z UDT/TDT, dyspozycyjność i dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, dokładność, rzetelność

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Włocławek
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Run Chłodnia we Włocławku sp. z o.o.

Adres:
WYSOKA 14, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie

Dane kontaktowe:
Anna Kostecka
e-mail: kadry@runchlodnia.com.pl
tel: 54 412-39-36

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: dni robocze, Godziny : 08.00-16.00

Wymagane dokumenty:
CV na adres: kadry@runchlodnia.com.pl

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku