ELEKTROMECHANIK

Kostrzyn nad Odrą/ gorzowski/ lubuskie

Ogłoszenie dodane: 09.02.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Al. Milenijna 22, 66-470 Kostrzyn nad Odrą, powiat: gorzowski, woj: lubuskie
Nr oferty: StPr/24/0183

OBOWIĄZKI:
praca przy maszynach wtryskowych, automatach zgrzewających, manipulatorach ABB, kontrola maszyn i urządzeń, usuwanie awarii, zamawianie części zamiennych

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Elektromechanik* (wymagany staż - lata: 1)
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
- Uprawnienia: dobra znajomość rysunku technicznego
- Uprawnienia: czytania schematów elektrycznych
- Uprawnienia: uprawnienia elektryczne do 1kV

Wymagania inne:
- UPRAWNIENIA ELEKTRYCZNE DO 1kV= SEP 1 kV eksploatacja

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
SGP - SORTING GROUP POLAND SP. Z O.O

Adres:
LEGIONÓW 90/100, 42-202 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
tel: 531 719 414

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 8:00- 16:00

Wymagane dokumenty:
cv

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim