ELEKTROMECHANIK

Katowice/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 03.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 40-001 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0874

OBOWIĄZKI:
- Naprawa w zakresie elektromechanicznym w urządzeniach.
- Miejsce wykonywania pracy: Praca na terenie woj. śląskiego.
- Pracodawca zapewnia dojazd do miejsca pracy oraz powrót.
- Godziny pracy: 7:00-15:00 + dyżury w soboty i niedziele (według grafiku).

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: elektromechanik
- Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:
- Wymagane wykształcenie min. zawodowe. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 2 lata na stanowisku elektromechanika lub na podobnym stanowisku. Wymagany brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej trzech metrów.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Katowice
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWE URZĄDZEŃ TECHNICZNYCH "PRUT" JAN ZIDEK, KATARZYNA ZIDEK-BOŁDA SPÓŁKA JAWNA

Adres:
Franciszkańska 41, 40-708 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
BARTOSZ BOŁDA
e-mail: udt@prut.pl
tel: 502-172-740, 32-252-68-64

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny celem ustalenia spotkania z pracodawcą lub e-mail, Godziny : 8:00-16:00

Wymagane dokumenty:
CV - Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (8:00-16:00) (Tel. 502-172-740, 32-252-68-64) celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Franciszkańska 41, 40-708 Katowice) lub e-mail: udt@prut.pl

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach