ELEKTROMECHANIK

Łazy/ zawierciański/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 06.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Kolejowa 15B, 42-450 Łazy, powiat: zawierciański, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/23/1101

OBOWIĄZKI:
naprawa lokomotyw, praca w godz. 7:00 - 15:00

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
- Uprawnienia: Uprawnienia SEP

Wymagania inne:
- wykształcenie min. zawodowe, uprawnienia SEP, mile widziane doświadczenie na wskazanym stanowisku, możliwość przyuczenia osób posiadających podstawową wiedzę z zakresu elektromechaniki

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Łazy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
REGLOK Sp. z o.o.

Adres:
Kolejowa 15B, 42-450 Łazy, powiat: zawierciański, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
Mirosław Fiuk
e-mail: reglok@interia.pl
tel: 609 374 651

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 7:00 - 14:00

Wymagane dokumenty:
CV
na rozmowę z pracodawcą proszę umawiać się telefonicznie pod nr 609 374 651 w godz. 7:00 - 14:00 od poniedziałku do piątku

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu