EKSPEDIENTKA

Somianka/ wyszkowski/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 09.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: Serocka 42, 07-203 Somianka, powiat: wyszkowski, woj: mazowieckie
Nr oferty: StPr/24/0200

OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie, składowanie, przechowywanie i wydawanie produktów spożywczych, obsługa kasy fiskalnej.
Praca od poniedziałku do soboty, w godzinach: 6.00-14.00/14.00-22.00.
Po okresie próbnym (3 miesiące) umowa na czas określony.
Miejsce wykonywania pracy:
- Legionowo : ul. Broniewskiego 5 B, ul. Sowińskiego 8 A, ul. Reymonta 11, ul. Sobieskiego 10 B,
- Serock: ul.Kościuszki 2, ul. Rynek 17, ul. Pułtuska 25.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania pożądane:
- Uprawnienia: obsługa kas fiskalnych

Wymagania inne:
- - mile widziane doświadczenie,
- mile widziana umiejętność obsługi kasy fiskalnej (możliwość przyuczenie).

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Somianka
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Zakłady Mięsne SOMIANKA A.Ruciński

Adres:
Serocka 42, 07-203 Somianka, powiat: wyszkowski, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:
Grażyna Lewandowska
e-mail: grazyna.lewandowska@zmsomianka.pl
tel: 500 065 013

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : 8.00-16.00

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie