DOZORCA K/M

Warszawa/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 13.05.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

DOZORCA K/M

Miejsce pracy: Ks. Skorupki 8, 00-546 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Nr oferty: StPr/24/05513

OBOWIĄZKI:
- praca na portierni,
- praca na terenie boiska i wokół szkoły,
- przygotowanie na uroczystości szkolne sali gimnastycznej,
- drobne naprawy,
- prace zlecone przez przełożonego

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Dozorca
- Wykształcenie: podstawowe
- Język: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:
- Wykształcenie: podstawowe, komunikatywna znajomość j. polskiego.
Do wynagrodzenia dodatkowo 20% premii. Wynagrodzenie w sumie nie niższe niż min. krajowa.
Zgłoszenia: kontakt osobisty, kontakt e-mail: sekretariat@sp203.edu.pl.
Miejsce pracy: ks. I. Skorupki 8, 00-546 Warszawa, (Śródmieście)
Godziny pracy: 6.30-14.30, 11.30-19.00.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Warszawa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wynagrodzenie brutto: od 3 785 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
Szkoła Podstawowa nr 203 im. Antoniny i Jana Żabińskich

Adres:
Ks. Skorupki 8, 00-546 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:
e-mail: sekretariat@sp203.edu.pl
tel: 22 6213291

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

Wymagane dokumenty:
Po uzgodnieniu z pracodawcą

Źródło: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy