DORADCA KLIENTA (PRACA W RÓŻNYCH LOKALIZACJACH NA TERENIE WARSZAWY)

Warszawa/ mazowieckie

Ogłoszenie dodane: 24.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 02-273 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Nr oferty: StPr/24/04819

OBOWIĄZKI:
- doradzanie Klientom przy wyborze sprzętów i produktów z branży RTV/AGD,
- dbanie o porządek na sali sprzedaży oraz o odpowiednią ekspozycję towaru.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Doradca klienta
- Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:
- Wymagania: min. średnie wykształcenie, mile widziana znajomość języków obcych, otwartość na zmiany i chęć rozwoju, łatwe nawiązywanie kontaktów, umiejętność i chęć pracy z ludźmi.

Zakres obowiązków:

Zgłoszenia: kontakt e-mail: ewelina.mucha@euro.com.pl, dawid.dylejko@euro.com.pl, kontakt telefoniczny: 571411037; 515030997,w godzinach: 08:00-16:00.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Warszawa
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 3 460 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
EURO-NET Sp. z o.o.

Adres:
Muszkieterów 15, 02-273 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:
e-mail: ewelina.mucha@euro.com.pl
tel: 571411037, 515030997

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : 8-16

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy