DORADCA FINANSOWO-UBEZPIECZENIOWY

Olsztyn/ warmińsko-mazurskie

Ogłoszenie dodane: 05.04.2024

Typ umowy:
Inny
Wymiar pracy:
Pełny etat

Miejsce pracy: 10-900 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie
Nr oferty: StPr/24/0447

OBOWIĄZKI:
Współpraca z klientem indywidualnym i biznesowym w dziedzinie finansów, nieruchomości i ubezpieczeń majątkowych oraz życiowych.
Własna działalność gospodarcza lub umowa zlecenie
Miejsce pracy Olsztyn i teren woj. warmińsko-mazurskiego

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:
- Doświadczenie zawodowe - wskazane - praca z klientem sektor bankowości, nieruchomości i ubezpieczeń majątkowych oraz życiowych.
Umiejętność pozyskiwania i nawiązywania relacji z klientem

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Olsztyn
Rodzaj umowy: Wybór
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
PHINANCE SPÓŁKA AKCYJNA

Adres:
FRANCISZKA RATAJCZAKA 19, 61-814 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Dane kontaktowe:
Wojciech Woźniak
e-mail: wozniak.wojciech@phinance.pl
tel: 502 317 935

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Wymagane dokumenty:

Źródło: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie