DEKARZ

Czeladź/ będziński/ śląskie

Ogłoszenie dodane: 15.04.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

DEKARZ

Miejsce pracy: Nowopogońska 82, 41-250 Czeladź, powiat: będziński, woj: śląskie
Nr oferty: StPr/24/0490

OBOWIĄZKI:
Kładzenie papy, rynny, obróbki blacharskie, naprawa kominów. Baza firmy znajduje sie Czeladzi. Pracodawca zapewnia dowóz na miejsce wykonywania pracy.
Praca na terenie śląska wg. zleceń.
Rozpoczęcie pracy od godziny 07:00
Umowa zlecenie na 1 miesiąc.
Okres wykonywania pracy - 6 miesięcy
Stawka za godzine - 30,00 zł brutto. Wysokość uzalezniona od kwalifikacji i doświadczenia kandydata.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:
- Wykształcenie kandydatów dowolne. Wymagane 2 letnie doświadczenie w pracy dekarza

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Czeladź
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
"KOBI" FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA PAPIEŻ JOANNA

Adres:
Nowopogońska 82, 41-250 Czeladź, powiat: będziński, woj: śląskie

Dane kontaktowe:
tel: 602 315 678

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - I kontakt koniecznie telefoniczny: 602 315 678 w godzinach od 08:00 do 16:00

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie