DEKARZ

Piła/ pilski/ wielkopolskie

Ogłoszenie dodane: 20.05.2024

Typ umowy:
Umowa zlecenie

DEKARZ

Miejsce pracy: Ofiar Katynia 13C/9, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie
Nr oferty: StPr/24/0549

OBOWIĄZKI:
Prace dekarskie, samodzielna naprawa dachów, wymiana pokryć dachowych. Praca na wysokości pow. 3 m. Praca na terenie Piły i okolic, w przypadku delegacji ryczałt na nocleg i wyżywienie (ok. 112 zł) oraz transport (bezpłatny) - po stronie pracodawcy. Zatrudnienie od zaraz, pierwsza umowa, zlecenie do końca br.
Samodzielne stanowisko.

WYMAGANIA:

Wymagania pożądane:
- Wykształcenie: średnie zawodowe
- Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
- Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:
- Doświadczenie zawodowe w pracach dekarskich, mile widziane prawo jazdy kat. B, wykształcenie bez znaczenia. Samodzielne stanowisko.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Piła
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Pracodawca:
J. K SYSTEM TOMASZ KULESZA

Adres:
Ofiar Katynia 13C/9, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie

Dane kontaktowe:
Tomasz Kulesza
tel: 502 655 675

Sposób kontaktu:
bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: wymagany kontakt telefoniczny celem umówienia spotkania

Wymagane dokumenty:
CV

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Pile