CIEŚLA

Strzyżów/ strzyżowski/ podkarpackie

Ogłoszenie dodane: 17.04.2024

Typ umowy:
Umowa o pracę
Wymiar pracy:
Pełny etat

CIEŚLA

Miejsce pracy: Strzyżów, powiat: strzyżowski, woj: podkarpackie
Nr oferty: StPr/24/0373

OBOWIĄZKI:
Wykonywanie, montaż konstrukcji drewnianych, obróbka drewna.

Oferta pracy w ramach refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy przeznaczona dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Strzyżowie.

WYMAGANIA:

Wymagania konieczne:
- Zawód: Robotnik budowlany (wymagany staż - lata: 2)
- Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Wymagania inne:
- Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi i elektronarzędzi; 2 lata doświadczenia w budownictwie.

WARUNKI PRACY:

Miejsce pracy: Strzyżów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

KONTAKT:

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Pracodawca:
Powiatowy Urząd Pracy w Strzyżowie

Adres:
Daszyńskiego 2, 38-100 Strzyżów, powiat: strzyżowski, woj: podkarpackie

Dane kontaktowe:
Renata Ziobro
tel: 172774719 w. 32

Sposób kontaktu:
za pośrednictwem urzędu

Wymagane dokumenty:
Skierowanie do pracy

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Strzyżowie